FB
PL

Woda Świętokrzyska

Woda Świętokrzyska

Źródło Wody Świętokrzyskiej położone jest w samym Centrum Puszczy Świętokrzyskiej , w sąsiedztwie Świętokrzyskiego Parku Narodowego, na terenie którego od wieków znajduje się klasztor Święty Krzyż. Woda Świętokrzyska wydobywana jest z warstw geologicznych triasu i charakteryzuje się stabilnością składników mineralnych. Sięgając po Wodę Świętokrzyską dostarczasz niezbędne minerały, będące podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu.


Sięgaj po w Wodę Świętokrzyską tak często jak to jest możliwe i nawadniaj swój organizm.
Dodatkowym atutem jest nowa lżejsza butelka, przyjazna dla środowiska.

Z Nami będziesz Eco!
Woda Świętokrzyska dostępna w dwóch pojemnościach: 0,5l oraz 1,5l.

Pozostałe produkty

 • Woda smakowa

  Woda Świętokrzyska Smakowa to odpowiedź na rosnące oczekiwania konsumentów.
  Smakowy wariant to idealne połączenie dla tych, którzy cenią sobie owocowy smak i letnie orzeźwienie. Produkowane przez nas wody smakowe nie tylko idealnie gaszą pragnienie, ale przenoszą nas w  świat owocowych sadów.

 • Dodoni 0,2l

  Znany od lat, uwielbiany przez dzieci i często wybierany przez Rodziców. Napój Dodoni 0,2l w kompaktowym opakowaniu przeniesie Cię do lat dzieciństwa. Poczuj się jak za dawnych lat.
  Przypomnij sobie ten wyjątkowy, niepowtarzalny smak. Wysoka, bo aż 20% zawartość soku sprawia, że ten napój będzie idealnym uzupełnieniem codziennej diety. Dodatkowo wzbogacony jest witaminy: C, B6, B9 oraz B12

 • Dodoni 1,75l

  Napoje Dodoni w wygodnej butelce PET o pojemności 1,75l to kolejna owocowa propozycja w naszej ofercie. Owocowy zawrót głowy zamknięty w charakterystycznej  kwadratowej butelce znany jest już od wielu lat szerokiej rzeszy Konsumentów. Soczysty smak zawarty jest w takich połączeniach jak: Jabłko, Marchew-Jabłko-Banan, Kiwi-Limonka-Kaktus, Pomarańcza, Winogrono oraz Truskawka-OwoceLasu.

 • Tuzzo 0,5l

  Nowe, pyszne, gazowane napoje Tuzzo cudownie orzeźwiają i gaszą nawet największe pragnienie. Tuzzo to napoje bez substancji słodzących. To zupełnie nowa jakość i nowe doznania smakowe.
  Tuzzo to pięć orzeźwiających smaków, z których każdy znajdzie coś dla siebie. Sięgnij po: grapefruit, multifruit , cytrynę czy pomarańcze zamkniętą w butelce typu PET. Mała pojemność 0,5l jest idealnym rozwiązaniem dla tych którzy cenią sobie wygodę.

 • Tuzzo 2l

  Tuzzo 2l to kontynuacja napojów Tuzzo 0,5l. Nowe, pyszne gazowane napoje dzięki swej dużej pojemności ugaszą nawet największe pragnienie. Dodatkowo zadowolą najbardziej wymagających Klientów za sprawą swojego składu. Brak zawartości substancji słodzących sprawi, że każdy będize mógł cieszyć się ich smakiem. Do wyboru cztery smaki: grapefruit, lemon, orange, multifruit.

  Przenieś się w nowy uśmiechnięty świat Tuzzo.

  Sięgnij po duzzo dobrego!

 • Caan

  Gazowane napoje dyskontowe Caan to idealne połączenia dla tych, którzy cenią sobie połączenie jakości  w przystępnej cenie.

 • Max Cool

  To  kolejna propozycja dostępna na każdą kieszeń. Max Cool to gazowany napój zamknięty w pojemności 2l.