FB
PL

O firmie

O firmie

Firma DrinkFood Sp. z o.o. to producent napojów bezalkoholowych na rynek ogólnopolski oraz oferujemy obiady domowe w Katowice. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży wód, napojów oraz soków. W świadomości Konsumentów istniejemy dzięki markom takim jak: Dodoni, Woda Świętokrzyska, Woda Świętokrzyska Smakowa, Tuzzo, nrONE, Caan oraz Max Cool.

Nasza działalność skupia się głównie na rodzimym rynku. Jednak od niedawna prowadzimy, także działalność eksportową. Nasze produkty trafiają na rynki państw UE, by każdy Konsument mógł cieszyć się ich smakiem. Międzynarodowe doświadczenie zdobyte na światowych rynkach dodatkowo pozwala Nam szybko i dynamicznie reagować na zmieniające się potrzeby rynku. 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom nawet najbardziej wybrednych Konsumentów. Profesjonalna kadra zaangażowanych ludzi sprawia, że nie boimy się wyzwań i nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.

Wszystko, co służy zaspokojeniu pragnienia oraz dostarczenia wartości dodanej dla naszych Klientów, napędza rozwój naszego biznesu. Najwyższe wymogi etyczne i profesjonalne podejście do współpracy biznesowej to dla nas standard.

W swych działaniach skupiamy się  głównie na produkcji Naszych brandów, ale nie boimy się podejmować takich wyzwań jak produkcja usługowa na rzecz sieci handlowych czy właścicieli innych marek. Działamy kompleksowo tworząc produkt od A do Z. Zaczynając od prób laboratoryjnych i przechowalniczych poprzez  opracowanie i optymalizację receptur a kończąc na projekcie graficznym, logistyce opakowań jednostkowych i zbiorczych, obsługę logistyczną oraz doradztwo na każdym z poszczególnych etapów.

Na pozytywny wizerunek firmy pracuje zespół doświadczonych i wykwalifikowanych ludzi, których nadrzędnym celem jest jak najlepsze wykonywanie swojej pracy i dążenie do zadowalania potrzeb Klientów. Na życzenie naszych Klientów jesteśmy w stanie reagować na potrzeby chwili i tworzyć nowe połączenia smakowe odpowiadające obowiązującym trendom.

DrinkFood i nasz ambitny zespół podejmie się każdego wyzwania.